Интернет-издание Совесть > Живи органічно > Як вибрати хороший корм для тварин

Як вибрати хороший корм для тварин


7-06-2018, 08:04. Разместил: editor Як вибрати хороший корм для тваринОбов'язково прочитайте на упаковці, які інгредієнти входять в корм. Пам'ятайте, що перші інгредієнти в списку є переважаючими. Отже, якщо на початку списку написано, приміром, куряче м'ясо, то його в кормі найбільше. Добре, якщо в поживній суміші присутні овочі. Вони багаті мінеральними речовинами, корисними для тварин.
Визначте поживну цінність продукту. Білок є найбільш цінним компонентом. Тому джерела білка повинні знаходитися в списку інгредієнтів на перших місцях. Враховуйте, що кішкам потрібно більше білка, ніж собакам.
З'ясуйте, наскільки цінне джерело білка в кормі. Відомо, що натуральне м'ясо містить багато білка, тому на першому місці в списку інгредієнтів повинні бути слово «м'ясо». Після нього повинно обов'язково бути визначення, кому воно належить: баранині, яловичині, кролику, курці і т.д. Це дуже важливо, адже якщо корм складається переважно з субпродуктів, він не буде настільки корисний вашому улюбленцю.
Подібний корм називається малопоживним, і він не буде заповнювати всі потреби тварини в білку та інших цінних речовинах. Тому не купуйте продукцію занадто дешеву і сумнівної якості, якщо бажаєте добра своїй кішці або собаці. Обов'язково дивіться на термін придатності корму. Він повинен бути свіжим.

по материалам Интернет скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад