Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » Оплата за роботу у святковий день

Оплата за роботу у святковий день

31-07-2018, 19:58
Автор: editor
Просмотров: 31
Комментариев: 0
Версия для печати
Оплата за роботу у святковий деньВ той же час відповідно до ст. 108 КЗпП робота у нічний час оплачується у підвищеному розмірі, встановленому генеральною, галузевою (територіальною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 % тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.
Як вказало підприємство у запиті до Мінсоцполітики, працівникам згідно із положеннями колективного договору за роботу у нічний час виплачується доплата у розмірі 40 % годинної ставки за кожну годину роботи в цей час, а за роботу у вечірній час - у розмірі 20 % годинної ставки за кожну годину роботи у цей час.
Отже, якщо працівник виконує роботу у нічний чи вечірній час у святковий день, то йому мають нарахувати доплати без подвоєння, на загальних підставах.
Не забувайте, що згідно із абз. 4 ч. 2 ст. 265 КЗпП недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у десятикратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
Цього року штраф за кожного працівника, щодо якого буде порушено мінімальних гарантій в оплаті праці, складе 37 230 грн.
Лист Мінсоцполітики від 11.07.2018 р. № 1217/0/101-18/28. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.