Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

13-06-2018, 06:30
Автор: editor
Просмотров: 55
Комментариев: 0
Версия для печати
Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?Одним з таких питань є майбутній вибір професії чада.
Звичайно ж, все легко і просто тоді, коли ваш малюк збирає листочки з дерев для майбутньої «каси» свого дитячого уявного магазинчика. Там він може приміряти на себе безліч ролей. Але все набагато складніше тоді, коли підліток закінчує школу і вибір професії для нього стає вже не грою, а серйозним випробуванням. Можливо, він уже визначився зі своїм майбутнім і все для себе вирішив, ось і «мчить на всіх парах» в обраний вуз. Ось тут у багатьох сім'ях і починаються розбіжності між батьками та їхніми дітьми .
Безумовно, добре, коли батьки повністю довіряють і підтримують вибір своєї дитини стати, наприклад, пожежником. А чому б і ні? Тут вони мало того, що підтримають, але і, як кажуть, чим зможуть - допоможуть. Ну, а якщо ваш вже давно дорослий «малюк» надумав бути якраз тим самим пожежником, а ви намагаєтеся його направити по своїх стопах, наприклад, масажиста, ось тут потрібно подумати, чи варто воно того ... Не дивно, що всі (а якщо не всі, то дуже багато) підлітки - заколотники. Такі ось бунтарі, що борються за справедливість. Тому перше, що зробить ваш повстанець, почувши вашу думку з приводу його вибору, це спробує відновити ту саму справедливість. Розставити крапки над і. І почуєте ви щось на зразок: «Як так? Ви ж самі вибирали собі професію і будували своє життя як хотіли. Чому ж я не можу зробити це теж сам? »
Якщо ж ви теж налаштовані категорично, постарайтеся прислухатися до свого тінейджера і зрозуміти, чому він зупинився саме на такому виборі, що саме його на це підштовхнуло. Можливо, просто «лежить душа», що частіше, або він найкраще розбирається саме в цій сфері. Ну хіба заради інтересів своєї дитини не захочеться відступити? Повірте, якщо підліток вже налаштований подібним чином, то переконати його в чомусь буде вкрай складно. Він не стане прислухатися до пустих доводів, на кшталт «ми бажаємо тобі тільки добра» або «ти відучишся, але роботи не знайдеш і все життя будеш мести вулиці з дипломом у кишені». У такому випадку, краще розкажіть про свою професію всі тонкощі і нюанси, і причому доведеться розповісти всю правду, з усіма достоїнствами і недоліками, а не розмальовувати все в рожеві фарби. На цьому ваша місія і повинна закінчитися.
Самі подумайте, вибір професії - це все подальше життя людини. Тут і коло спілкування, і досвід, і побут. Це перший крок у доросле життя, який кожен повинен робити самостійно, тільки лише прислухаючись до ваших порад. Якщо ви зробите вибір за нього , це може вплинути не тільки на його майбутнє, але й на характер і цілеспрямованість. І якщо ваш вибір зовсім не буде сприйматися вашим сином, це може накласти великий відбиток на його існування, аж до депресій і вічної незадоволеності своїм статусом у суспільстві, в чому будете звинувачені ви. Адже важливіше все-таки, щоб робота була, перш за все, коханою, а якщо вона буде такою, то там буде все: і успіх, і заробіток, і бажання чогось добиватися. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.