Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » Як побороти невпевненість в собі?

Як побороти невпевненість в собі?

16-05-2018, 20:22
Автор: editor
Просмотров: 95
Комментариев: 0
Версия для печати
Як побороти невпевненість в собі?Воно приносить з собою масу незручностей, заважає досягати нових висот, отримувати повноцінне задоволення від свого існування, і просто перешкоджає розвитку особистості. Звідки ж береться це хронічне горе, і чи можна з ним впоратися без професійної психологічної допомоги?
Чому ми не віримо собі?
Невпевнена в своїх силах натура, у якій ще і слабкий характер, перетворюється на звичайну маріонетку, управляти якою можуть всі кому не лінь. Людині з такими даними можна лише натякнути про абсурдність його діянь і мислення, як він починає моментально міняти своє первинне думку, і підлаштовуватися під чужий.
До слова буде сказано, ознаки невпевненості можуть носити і агресивний характер. Такі дії, покликані компенсувати комплекси і продемонструвати рішучість, насправді — суть жести невпевненості. Але що ж, все-таки сприяє розвитку цієї якості, і чи можна його вбити на корені?
Якщо вірити науковим мужам, то причини невпевненості в собі полягають в наступному:
Дитина ще в глибокому дитинстві скопіював поведінку своїх батьків, які заодно акцентували увагу на його малій інтелектуальному розвитку, дефектах зовнішності, нездатність відповідати їхнім очікуванням та інше. У міру дорослішання, чадо нарощувало свою невпевненість з кожною черговою невдачею або з грубістю чергового опонента;
Вивчена безпорадність формується під впливом оточення, яке відзначає тільки негативні моменти в житті людини;
Люди розвивають невпевненість в самих собі, якщо відзначають і запам’ятовують кожне невдале завершення своєї активності. Низька самооцінка, великий обсяг негативного стороннього думки, негативні емоції і низька соціальна ініціативність — ось основні причини появи і зміцнення такої риси характеру.
Перед тим як побороти невпевненість в собі, радимо ознайомитися з однією-єдиною позитивною стороною такого почуття.
Психологи переконані, що воно може допомогти особистості ухилитися від складнощів і труднощів, що підстерігають його по життю.
З плином часу, нерішучість перетворюється в тривогу, своєрідне психологічне перешкода, яка захищає внутрішню, саму безпечну, територію людини.
Як проявляється боязкість і як її подолати?
Всі ознаки тотальної невпевненості в собі видно неозброєним поглядом:
Особистість втратила віру в себе, якщо боїться навіть спробувати досягти поставленого завдання. Швидше за все, що їй вже довелося раніше пережити фіаско, що супроводжувалося критикою, глузуванням і глузувань. Тепер переконаність у невдачі стала твердіше каменю, і нічого, крім рішучих дій, вже не виправить ситуацію;
Перед тим як подолати невпевненість у собі, потрібно відучитися прикрашати дійсність. Саме цим займаються боязливі люди, які намагаються справити позитивне враження на своє оточення. Таким способом вони намагаються змусити поважати себе, але виглядають ще більш жалюгідними;
Низька оцінка себе як особистості — ось те, від чого потрібно позбутися в першу чергу. Зазвичай це почуття властиве підліткам, що обожнює копатися в собі і відшукувати все нові дефекти характеру або зовнішності;
Перед тим як перемогти невпевненість у собі, потрібно зізнатися, не намагаєтеся ви копіювати поведінку свого оточення. Зазвичай це робиться по тій простій причині, що вчинки і думка чужих здаються більш правильними, логічними і раціональними, ніж свої власні. І щоб розвинути впевненість, людина намагається домогтися схвалення суспільства. Звідси і беруться такі згубні пристрасті, як тютюнопаління або алкоголізм.
Варто жити з розумінням своєї унікальності, інакше є ризик втратити себе як особистість. Боязливі індивіди постійно знаходяться в постійному пошуку кумира, копіюючи його манеру поведінки, стиль одягу, зачіску або макіяж. Тільки після того, як вдасться побороти сором і невпевненість, особистість може стати по-справжньому вільною і індивідуальної.
Валентина Мальгіна. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.