Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » Кому потрібне місце директора?

Кому потрібне місце директора?

7-06-2016, 06:55
Автор: editor
Просмотров: 1132
Комментариев: 3
Версия для печати
Кому потрібне місце директора?03 червня 2016 року до Іларіонівської НСЗШ (восьмирічка) прибула поважна комісія у складі заступника голови з соціальних питаннь, заступника голови районної ради, керівника відділу освіти та депутатів районної ради. На зібранні був присутній голова Іларіонівської селищної ради, який власноруч і організував «феєричне шоу» щодо створення на базі Іларіонівської НСЗШ навчально – виховного комплексу (дитячий садок та початкова школа).
Кому потрібне місце директора?

Мені не зрозуміло навіщо збирати таку комісію, якщо можна було приїхати самому і подивитися, де можна розмістити дитячий садок? Потім зустрітися з колективом школи, батьками, обговорити це питання, а вже потім виносити на обговорення депутатів селищної ради. У нас все навпаки! Нехай реорганізовують районні депутати, а свої тільки піднімуть руки. Можливо, це і правильно, можливо, так потрібно працювати новій владі?
На зустріч прийшли батьки, цього разу вони були налаштовані на конструктивний діалог, але зрозуміли батьки чи ні - покаже час. Я тільки їх прохав бути ввічливими і слухати, і я їм вдячний, що вони такими були. На жаль, не можу такого сказати про селищного голову, який дуже голосно намагався відстоювати своє бачення реорганізації навчального закладу. Розумію, сьогодні гостро стоїть питання черги в дитячі садки і його терміново треба вирішувати. Відповідаючи на питання батьків, селищний голова сказав наступне: « До приходу Екзархова брали по 1500 грн. за те, щоб взяли швидше до садочка, а зараз - 2500 грн.» Жах, правда!? Так і хочется запитати, а чому так збільшилася сума? Селищний голова сказав і про те, що особисто буде контролювати чергу в дитячі садки, ставлячи на заявах батьків свої номери. Шановні, все набагато простіше. Треба, щоб завідуючі садків ( як це зробила самостійно, без вказівок, завідуюча дитсадком «Катюша» Каминіна Г.), вести електронний реєстр заяв і все. Батьки будуть кожного дня слідкувати за чергою і на одну проблему буде менше у діючої влади. На моє запитання: як 70 учнів 5-9 класів будуть ходити до Іларіонівської середньої школи через залізничну колію, селищний голова відповів: « І я ходив, і все було добре». Відповідь не зрозуміли ні я, ні батьки. Для мене зрозуміло, що питання черг у дитячі садки - гостра проблема, але питання все ж таки в мені і в посаді директора. Чому так? Приміщення, які не використовуються в школі - це згорівша майстерня. Але селищний голова, звертаючись до голови районної ради, не пише про те, що цю будівлю треба капітально ремонтувати (а простіше сказати: побудувати нове приміщення). Я комісії і батькам сказав, що якщо треба я сьогодні (03.06.2016 р.) напишу заяву про звільнення, тільки щоб залишили в спокої дітей школи. Якщо б селищний голова сказав писати, то я залишив би все, не задумуючись написав би і передав заяву керівнику відділу освіти.
Писати заяви на мене в поліцію та звернення навчились, шановний селищний голово. Тільки не треба прибирати зі свого шляху мене , залучаючи інших людей, і робити це їхніми руками, просто скажіть про це і все! Обов’ язково аргументуйте. Я ніколи не тримався за посади. Для мене важливо, щоб дітям, працівникам закладу та батькам було добре.
Ви не бажаєте слухати, шановний селищний голово, а примушуєте слухати тільки себе. Тому я звертаюсь до Вас, якщо я вам заважаю - СКАЖІТЬ! Але відкрито, голосно і мені в очі.
Валерій Кіпров, директор Іларіонівської НСЗШ, депутат Синельниківської районної ради скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Комментарии (3)
Пользователь offline Офлайн 0956090544 10 июня 2016 15:34
Кожен кулик своє болото хвалить! Не знаю особисто директора Кулика, та наслухалась достатньо.Не такий голова? А нам такий! Людина чесно робить свою справу! А ви кістки миєте йому. Хіба це чоловіча робота? Вам важливо, щоб дітям і батькам було добре? А що робити 140 мамам, які зараз сидять на копійки і не мають змоги піти працювати через те, що дітей немає на кого залишити? Де взяти місця в дитсадках? Як діти будуть ходити через колію? Не такі вони й малі! А міст навіщо будували? Не смішіть людей! Ні для кого не секрет, що навчальна база в середній школі набагато краща, ніж у восьмирічці. І багато дітей ще з першого класу ходить до середньої школи через колію і всим задоволені. І не треба ганбити нашого голову! Наразі ваше видання "Совість", мабуть, і діє ради того, щоб "ставити палки в колеса" тим, хто дійсно хоче змінити життя на краще в нашому селищі. Де ви були до виборів? Отож... А ми зміни відчуваємо! Тому вам і не комфортно! Пробачте!
          1
Пользователь offline Офлайн gromadailar 13 июня 2016 16:18
Наш кулик (директор школи) нікого зі своїх родичів не влаштовує на роботу у навчальний заклад, заяви до поліції ні на кого не пише, Ви краще уважно прочитайте текст звернення селищного голови до голови районної ради. Директор школи разом з дітьми та шкільним колективом працює на благо підростаючого покоління. Обирали ми селищну владу не для того, щоб закривати школи та віднімати щось у інших, а для створення нового - не знищуючі старого. Вже 2016 рік, але Ви до цього часу не знаєте, що школа не восьмирічка, а Іларіонівська неповна середня загальноосвітня школа. Знання у школі вчителі дають не гірші ніж у інших школах. Також відомо, що ті хто зараз при владі навчалися в Іларіонівської НСЗШ. Редакція Інтернет-видання «Совесть», на мій погляд, гілки у колеса нікому не ставить, а тільки висвітлює проблеми мешканців селища. Якщо Ви відчуваєте зміни, то напишіть, будь ласка, про них у Інтернет-виданні. Якщо б Ви особисто познайомилися з цією людиною, то сподіваюсь, що Ваша думка про нього змінилася б. Директор школи віруюча людина і не стане змінювати свою думку кожні півгодини,а має погляди та переконання згідно Закону Божому, працює для дітей, що багатьом не подобається. Сподіваюсь, що в нього вистачить терпіння та здоров’я витримати всі ці «нападки». Проте відомо, що люди, які пишуть на нього, знають, що він не буде відповідати тим самим.
          2
Пользователь offline Офлайн настя 15 июня 2016 12:35
кто вам сказал, что в средней школе лучше база. может быть так было раньше. А сейчас там остались несколько действительно УЧИТЕЛЕЙ с большой буквы. Многие из моих знакомых хотят перевести детей учиться в неполную среднюю общеобразовательную школу, потому что в СЗШ преподаются предметы не предметниками, а совершенно не имеющими к этому отношения преподавателями. Учителям начальных классов самим надо поучиться грамоте.
          3

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.