Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)

Закон і ми

18-08-2018, 08:50
Автор: editor
Просмотров: 64
Комментариев: 0
Версия для печати
Закон і миДовести факт трудових відносин можливо в судовому порядку.
Трудові спори працівників про оформлення трудових відносин розглядаються у судовому порядку у разі виконання ними роботи без укладення трудового договору та встановлення періоду такої роботи.

Для захисту своїх прав працівнику необхідно надати до суду позовну заяву, в якій зазначити:

період роботи, посаду (професію), за якою його було залучено до роботи;

безпосередню роботу, яку працівник виконував;

кому в процесі виконання роботи був підпорядкований, який режим роботи та тривалість робочого часу була визначена роботодавцем;

зазначити факт не внесення запису до трудової книжки про прийом на роботу;

вимагати від суду визнати відносини між працівником та роботодавцем трудовими;

зобов'язати роботодавця внести запис про роботу до трудової книжки, виплатити заробітну плату.


При винесенні рішення про оформлення трудових відносин з працівником, який виконував роботу без укладення трудового договору, та встановлення періоду такої роботи чи роботи на умовах неповного робочого часу, у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, орган, який розглядає трудовий спір відповідно до ст. 235 КЗпП, одночасно приймає рішення про нарахування та виплатутакому працівникові заробітної плати у розмірі не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності у регіоні у відповідному періоді без урахування фактично виплаченої заробітної плати, про нарахування та сплату відповідно до законодавства ПДФО та ЄСВ за встановлений період роботи.

Зверніть увагу!

Звернутись до суду з позовом можливо за місцем проживання особи або за місцем знаходження підприємства. При зверненні до суду у справах про стягнення зарплати судовий збір не стягується, тобто звернення до суду є безкоштовним, відповідно до ст.5 Закону України «Про судовий збір». скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.