Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)

Звіт депутата

28-05-2018, 19:46
Автор: editor
Просмотров: 168
Комментариев: 0
Версия для печати
Звіт депутатаВміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати - це головна біблійна та життєва істина. За таким принципом намагаюсь жити і з такою життєвою істиною я пішов у депутати Синельниківської районної ради.
Депутат – це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. В першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов'язаний їх виконувати. Тому відповідно до статті 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" пропоную звіт про свою роботу перед виборцями.
Зізнаюсь чесно, звітувати про депутатську діяльність не просто, адже вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх можливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу інших чинників: законодавчих аспектів, якості державних і районних програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей.
Як голова депутатської фракції входжу до складу Президії районної ради, що на своїх засіданнях попередньо готує узгоджені пропозиції і рекомендації з питань, які передбачається внести на розгляд ради. У період, за який звітую, я брав участь у засіданнях Президії, завжди висловлював свою думку щодо включення питань до проекту порядку денного сесії райради.
Відповідно до чинного законодавства основною організаційно - правовою формою роботи ради є сесійні засідання. Так, у звітному періоді я брав участь в роботі сесій ради, на яких розглядались питання соціально-економічного, культурно-освітнього розвитку району, медицини, правопорядку та соціальної роботи, систематично розглядались питання щодо внесення змін до районного бюджету, я висловлював свою думку щодо ухвалення тих чи інших проектів рішень районної ради шляхом голосування. Незважаючи на політичну складову, завжди голосую так, як велить мені совість на благо жителів району.
За моєю пропозицією та підтримки екс-голови Синельниківської районної адміністрації О.П. Шабанова розпочато будивництво дошкільного навчального закладу у селищі Іларіонове.
Звернення громадян, які отримував від виборців у звітному періоді вирішував, в міру можливості, позитивно та оперативно.
Найбільшою цінністю нашої держави є люди, а тому своє завдання, як депутат районної ради, вбачаю саме в тому, щоб всебічно сприяти вирішенню їхніх життєвих проблем. Знаю, що чітка мета, впевненість, щире бажання допоможуть мені і далі працювати в цьому напрямку.
Вважаю, що найголовніше сьогодні - це мир і стабільність в Україні. Щоб гасло "Слава Україні!" було не просто словами, а життєвим кредо кожного.
Я відкритий до діалогу і готовий допомагати всім, хто цього потребує. Головна моя мета, як депутата - змінити майбутнє наших громадян на краще, аби воно було заможним і стабільним.
Валерій Кіпров, депутат Синельниківської районної ради скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.