Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » Краса, створена золотими руками

Краса, створена золотими руками

27-05-2018, 19:09
Автор: editor
Просмотров: 87
Комментариев: 0
Версия для печати
Краса, створена золотими рукамиВажко собі уявити, скільки праці та душевного тепла вкладається у кожну їхню роботу. Загалом, творчі люди – особливі. Вони неначе світяться, з ними приємно та легко спілкувати, вони надихають та дарують почуття прекрасного. Це на собі відчули наші журналісти, коли на святковому заході на честь 9 Травня зустрілися в центральному парку міста Синельникове з талановитою майстринею петриківського розпису Ганною Сальковою. В цей день вона не тільки представила свої роботи, а й величезну увагу приділила діточкам, створюючи маленькі розписи на їхніх ручках. Кожна робота майстрині була особливою. Відразу було зрозуміло – все робив справжній професіонал. І справді, досвід у Ганни Салькової вже великий, адже петриківським розписом вона захопилася ще в 16 років.
- Одного разу мені батько подарував вазу з петриківським розписом, що була вироблена на Синельниківському фарфоровому заводі, - згадує Ганна Салькова. – І мене ця краса просто вразила! Я зрозуміла – буду займатися тільки цим! Отже, після закінчення школи я не роздумуючи пішла до нашого заводу ученицею живописця. Лариса Андріївна Щербина – мій перший вчитель, я їй вдячна за все, чому вона мене навчила. Загалом, весь процес навчання був просто прекрасним!
Та життя непередбачуване. На деякий час майстриня була вимушена покинути свою стезю. Але після виходу на пенсію Ганна Салькова вирішила здійснити мрію та врешті решт займатися тим, що вона справді любить:
- Я їздила до майстрів, відновлювала свої знання, вчилася новому, спілкувалася. А зараз я й сама вже навчаю дітей та дорослих. Є люди, мої ученики, котрі вже самостійно працюють та вчать інших.
У Ганни Салькової є велика мрія – зібрати всі таланти Синельникового. Вже велика кількість таких талантів спілкується у спеціально створеній групі в Фейсбуці «Синельниково – город творческих людей».
- Нас стає все більше, і це чудово! Я дуже вдячна кожному, хто приєднується до нас та ділиться своїми талантами, - зазначає Ганна Салькова. - Також я вдячна нашій місцевій владі, що підтримує задуми синельниківських талантів та допомагає в різних речах. Гадаю, вже незабаром разом ми зможемо створити щось добре, щось особливе та цікаве для всього міста!
До речі, опанувати ази петриківського розпису у Синельниковому може кожен бажаючий – Ганна Салькова проводить майстер-класи та навчання кожного тижня. Якщо ви зацікавлені – просто зателефонуйте за номером 0634995838 та дізнайтеся про всі подробиці. Можливо, саме петриківський розпис стане частиною вашого життя та добавить у нього нових яскравих кольорів!

Свідок Подій
https://www.facebook.com/svidok.podiy/ скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.