Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » На кого з дорослих я хотіла б бути схожою

На кого з дорослих я хотіла б бути схожою

26-04-2017, 07:43
Автор: editor
Просмотров: 1594
Комментариев: 0
Версия для печати
На кого з дорослих я хотіла б бути схожоюБагато письменників, поетів, прозаїків пишуть про надзвичайність кожної людини, про красу її внутрішнього світу, про особливий характер, красу душі. Скільки художників присвятили свої картини людському «я». На сьогодні існує дуже багато відомих і невідомих висловів, афоризмів про людину, як особистість не схожу на будь-кого іншого. Адже, дійсно, саме так воно і є. Ми всі індивідуальні, у всіх свої принципи і вподобання, ставлення до тієї чи іншої ситуації, різні думки. Ми навіть зовні не схожі один на одного. Це надає нам пікантності, загадковості та особливості. Але в житті бувають різні випадки, які кардинально нас змінюють. І добре, коли ми змінюємося на краще, але ж буває і навпаки. Все залежить від суспільства, яке нас оточує. Майже у кожного з нас, є людина на яку ми рівняємося, хотіли бути схожими на неї і намагаємося цього робити, копіювати все, що робить вона.
З дитинства мене запитували батьки: «Ким ти хочеш стати, коли подорослішаєш?». І кожного разу моя відповідь була різною: лікарем, вчителем, співачкою і т.д. Я дорослішала, та бажання змінювалися і ставали дедалі цікавішими. Зараз мені 16 років і на це питання я б відповіла так: «Я звичайно мрію отримати гарну професію, але головне, ком я хочу бути – це доброю людиною». Насправді, зараз важко залишатися справжньою людиною, адже наше суспільство жорстоке, неосвічене, хамовите. Більшість молодих людей не мають власних цілей в житті. Діти деградують, адже окрім соціальних мереж їх ніщо не цікавить, дитинство в них вже не те;молодь це вже не приклад вподобання, а навпаки, приклад, як робити не треба. Всюди панує жорстокість, хаос, безлад і залишатися особистістю з своєю думкою, з щирими намірами дуже важко. Але, як то кажуть є інша сторона медалі: є люди, які залишаються добрими, чесними, без корисними. На таких людей, на мою думку, слід рівнятися, адже їх залишилося так мало. Але мені пощастило, в оточенні є така людина, на яку я б хотіла бути схожою. Це викладач з нашої школи - Павленко Олена Василівна. І, можливо, хтось мене зрозуміє, але саме ця жінка викликала захоплення. Чому, ви запитаєте? Я поясню. Мені важко вибрати одну з її чудових якостей, з якої слід почати, адже в одній людині їх зібралося чимало. Оскільки я вже говорила, що вона вчитель, то хочу додати, що це дуже освічений педагог. Вона намагається донести матеріал учням. Використовує для цього багато різних методів. Олена Василівна завжди в пошуках нової інформації, яку потрібно знати нам. Свої уроки вона проводить легко та так, що будь-яка тема заняття стає зрозумілою. Ця жінка працює в наший школи не так давно, але її поява стає помітною, адже саме вона завжди влаштовує різні екскурсії по різних театрах, виставках. Вона організувала поїздку до Карпат. Саме завдяки їй кругозір наших учнів значно розширився. Але це лише найменші причини мого захоплення нею. Насамперед мені імпонує її робота та щирість. Олена Василівна завжди допоможе, якщо до неї звернутися, незважаючи на складність ситуації. Вона віднесеться до неї, як до своєї власної максимально допоможе. Також мені до вподоби її освіченість та грамотність. Вона розмовляє чистою мовою, не слів «паразитів». Я навчаюся в українській школі, відповідно розмовляю українською. Але вдома я розмовляю російською. Тому мова моя частино буває змішаною, так званим «суржиком». Це мені не дуже подобається, але я всіляко намагаюся від цього позбавитися.
Також я захоплююся красою вчительки. Вона зовсім не виглядає на свої роки. Її краса, догляд за своїм волоссям, тілом, одягом, нігтями та навіть запахом, приваблює. Я можу сказати,що вона дуже гарна господиня. Її красивий кабінет завжди чистий, чепурний, з красивими квітами. Але найбільше чим я захоплююсь це сім’єю Олени Василівни. Я з раннього підліткового віку замислюємося тим, як правильно виховувати своїх дітей, щоб вони були розумними та мали правильні цінності. Дивлячись на її дітей я можу сказати, що вона добра мати, а оскільки
Діти її освічені, гарні, добрі, щирі та веселі, з ними легко спілкуватися. Вона дала їм усю свою материнську любов, тому вони такі, а навчила всього, що знала, тому вони й розумні. Я в деякій мірі навіть заздрю, адже мене батьки не всього навчили і багато чого мені довелося опанував ати самій. Разом з чоловіком вони дали їм світле майбутнє та надію на краще життя.
Взагалі в цій особі багато прекрасних якостей: дружелюбність, доброта, щирість, мудрість, справедливість, гумор, що не менш важливо. Своє життя я хотіла б побудувати так само вдало, як це зробила Олена Василівна. Ні, я не хочу бути вчителем, мати коротке волосся і всі інші нюанси її життя, я маю на увазі досягти певних цілей, не зраджувати власних принципів, залишатися мудрою, не втрачати здоровий глузд, розвиватися та просто бути щасливою. Так можливо для красивого майбутнього мені доведеться пережити багато складних життєвих ситуацій та подолати багато перешкод, але якщо воно дійсно того варте, я це зроблю. Як колись сказав Аврам Лінкольн: «Ким би ти не був – будь краще». Цей вислів на мою думку повинен бути девізом нашого суспільства. Адже в житті ми завжди повинні розвиватися, кожного дня дізнаватися щось нове, виправляти свої вади. Тільки та людина котра знаходиться в постійному русі, з чіткими цілями, з вірою в себе зможе досягти найкращого. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.