Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
Футбольный клуб 'Днепрагро' (Синельниково)
» » На кого з дорослих я хотіла б бути схожою

На кого з дорослих я хотіла б бути схожою

24-04-2017, 12:27
Автор: editor
Просмотров: 3816
Комментариев: 0
Версия для печати
На кого з дорослих я хотіла б бути схожою У кожної людини є взірець, тобто той, на кого вона хоче бути схожою. Це абсолютно нормальне й природне явище. Таке прагнення допомагає нам досягти вищої мети — обрати свій життєвий шлях.
Моє дитинство проходить на прекрасній українській землі серед чудової природи та працьовитих людей . Я щаслива , бо в мене є мама, тато і бабуся.
Наша родина дружна, у ній панує доброта, любов, злагода і затишок.
Я хочу бути схожою на свою матусю! Вона вихователь дитячого садка, сучасна, інтелігентна, освічена і вродлива жінка. Думаю, що за добросовісність, щире серце, безмежну доброту, справедливість, щедрість почуттів, терпіння, емоційність, добрий гумор, тактовність, ерудованість, здатність до творчості, позитивне ставлення до життя, прагнення постійно вчитися її поважають і шанують як рідні, так і колеги.
Що ж такого хорошого в моїй мамі, що б я хотіла перейняти від неї?
По – перше, це вміння любити усіх дітей однаково, нести їм щодня любов і ласку, формувати в них світоглядні та моральні принципи, почуття відповідальності перед своєю країною, пошану до власного народу, його історії та рідної мови.
По – друге, прагнення мами професійно вдосконалюватися, освоювати новітні технології, щоб ефективніше передавати знання дітям. Про неї з упевненістю можна сказати, що вона принципова, знає ціну власним думкам та всьому навколо себе, правдива, врівноважена, чуйна, завжди усміхнена. Мама-вихователь – це постійні свята, розваги, ігри, сміх, веселощі, позитивний настрій, бо вона завжди може заглянути у «країну дитинства» і надовго затриматися там, будучи вже дорослою, самостійною людиною. У цьому благородство професії моєї мами і її краса!
Я вважаю, що саме мама – та людина, з якої треба брати приклад. І тому я роблю все, щоб бути схожою на неї. А зараз я спішу творити добро, щоб нам не згинути у морі зла, щоб кожен зміг прожити серед краси у царстві справедливості й добра! скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.